Nie możesz zrzucić zbędnych kilogramów? Czujesz, że odżywiasz się nieprawidłowo? Skorzystaj z porad naszego specjalisty. Robert Lipert, specjalista w zakresie żywienia człowieka udziela porad dietetycznych oraz wykonuje analizę składu ciała w przychodni przy ul. Zana 29 w Lublinie.

Mgr Robert Lipert  jest pasjonatem zdrowego stylu życia i żywienia z praktycznym podejściem do stosowania różnych modeli żywieniowych, obserwowania ich wpływu na zmiany zachodzące w organizmie. Sam zrzucił już łącznie kilkanaście kilogramów utrzymując zdrową sylwetkę. Specjalizuje się w zapobieganiu efektowi jo-jo. Z zaangażowaniem pomaga innym w osiągnięciu celu, kierując się mottem „jedz co lubisz, wyglądaj dobrze i bądź szczęśliwy”. Zawsze dbając o najważniejszy aspekt - zdrowie.

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie prowadząc terapię żywieniową dostosowaną do stanu zdrowia, układając odpowiednio dopasowane plany żywieniowe i jadłospisy. Jednocześnie motywując pacjentów w działaniu, chętnie przekazując informacje potrzebne w osiągnięciu wymarzonego celu i poprawie stanu jakości zdrowia. W wolnym czasie czyta książki poszerzając swoją wiedzę, lubi także sport, aktywność fizyczną, ruch. Ciesząc się życiem i czerpiąc z niego radość.
Uwielbia kuchnie polską i sport.

W Top Medical udziela porad dietetycznych i żywieniowych dzieciom, osobom dorosłym, zdrowym i chorym.